Poszukiwany uciekając przed policjantami wskoczył do rzeki - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Poszukiwany uciekając przed policjantami wskoczył do rzeki

Data publikacji 03.07.2019

Policjanci z Komisariatu w Nowym Stawie zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który od ponad roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i był poszukiwany listem gończym. Poszukiwany na widok mundurowych wskoczył do rzeki. Po wyciągnięciu z wody mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego.

Wczoraj około południa  policjanci z nowostawskiego komisariatu pojechali sprawdzić uzyskaną informację o miejscu pobytu 39-letniego mężczyzny,  poszukiwanego przez sąd  listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności.

39-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od ponad roku. Funkcjonariusze ustalili,  że poszukiwany może przebywać na terenie gminy Lichnowy w miejscu wykonywania prac na rzece. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce i zauważyli poszukiwanego, mężczyzna na ich widok rzucił się do ucieczki i wskoczył do wody. Policjanci rozpoczęli pościg i po krótkim czasie, dzięki świadkom, uciekinier został wciągnęły z wody.

Funkcjonariusze zatrzymali ściganego. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie będzie zaległą karę pozbawienia wolności.