Policyjne wsparcie już w powiecie puckim - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policyjne wsparcie już w powiecie puckim

Data publikacji 02.07.2019

Nad bezpieczeństwem i porządkiem w powiecie puckim czuwa od wczoraj więcej policjantów. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku delegowała do Pucka 37 funkcjonariuszy. Policjanci wesprą mundurowych z Władysławowa, Juraty i Krokowej.

Trwają wakacje i kiedy część osób korzysta z wypoczynku, policjanci z powiatu puckiego czuwają nad bezpieczeństwem. Wakacje to dla mundurowych okres wytężonej pracy. Tak jak w ubiegłym roku Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku oddelegowała na sezon letni m.in. policjantów Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku. W tym roku do poszczególnych komisariatów trafiło dodatkowo łącznie 37 policjantów, którzy oprócz obsługiwania interwencji będą reagować na wykroczenia oraz zapobiegać wszelkiemu łamaniu przepisów prawa.

W okresie wakacji policjanci w powiecie puckim mają niezwykle dużo pracy związanej z zapewnieniem bezpieczeństwa m.in. na drogach, podczas imprez plenerowych oraz w okolicach plaż i na terenach wodnych. Dlatego funkcjonariusze z Gdańska przez cały sezon letni wspomagać będą miejscowych mundurowych w działaniach prewencyjnych na terenie naszego powiatu.

  • Policjanci w trakcie odprawy w KPP w Pucku
  • Policjanci w trakcie odprawy w KPP w Pucku