27-latek przechowywał narkotyki w pudełku po papierosach - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

27-latek przechowywał narkotyki w pudełku po papierosach

Data publikacji 25.06.2019

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który posiadał narkotyki. Słupszczanin został przesłuchany, przyznał się do posiadania narkotyków i usłyszał zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę w godzinach wieczornych policjanci z Komisariatu II Policji w Słupsku na jednej z ulic naszego miasta zauważyli niewłaściwie zaparkowany pojazd. Okazało się, że w samochodzie siedział mężczyzna, który na widok funkcjonariuszy zaczął zachowywać się nerwowo.

W trakcie legitymowania okazało się, co było przyczyną zachowania mężczyzny. Mundurowi wyczuli od niego marihuanę, a w trakcie kontroli znaleźli przy nim woreczki z białym proszkiem i z zawartością suszu roślinnego. Policjanci sprawdzili samochód, w którym też znaleźli susz roślinny ukryty w pudełku po papierosach. 27-latek ze Słupska został zatrzymany. Badania testerami wykazały, że mężczyzna posiadał amfetaminę i marihuanę. Śledczy zabezpieczyli kilkanaście gramów narkotyków, które będą teraz dowodem w sprawie.

 

Policjanci przesłuchali mężczyznę. 27-latek przyznał się do posiadania narkotyków i usłyszał już zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

  • Policjant prowadzi zatrzymanego
  • Policjant waży narkotyki