Mundurowi rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie podczas wakacji - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Mundurowi rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie podczas wakacji

Data publikacji 21.06.2019

Tradycyjnie, jak co roku, tuż przed wakacjami policjanci przypominają dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku. W środę policjantki z malborskiej komendy spotkały się z przedszkolakami w Nowym Stawie. Funkcjonariuszki przypomniały dzieciom, na jakie zagrożenia mogą być narażeni podczas wypoczynku letniego.

Malborscy policjanci w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych podejmują wiele działań profilaktycznych, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży korzystającym z wypoczynku letniego. W środę policjantki z malborskiej komendy uczestniczyły w uroczystym zakończeniu roku szkolnego u najmłodszych dzieci w Zespole Szkolno -Przedszkolnym w Nowym Stawie. Podczas spotkania funkcjonariuszki przypomniały przedszkolakom o wakacji zarówno w mieście jak i poza nim . Funkcjonariuszki przypomniały o podstawowych zasadach bezpiecznego zachowania podczas wypoczynku w lesie oraz nad wodą.

Policjanci będą przez całe wakacje realizować spotkania z dziećmi i młodzieżą, którzy będą spędzać wakacje na terenie malborskiego powiatu, żeby porozmawiać z nimi o bezpiecznych zachowaniach podczas wakacyjnych zabaw. Bo szczęśliwe wakacje to bezpieczne wakacje.

  • policjantka z dziećmi