Policjanci zabezpieczali Marbruk Triathlon Charzykowy - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci zabezpieczali Marbruk Triathlon Charzykowy

Data publikacji 10.06.2019

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach w miniony weekend zabezpieczali trasy triatlonu, który odbył się w Charzykowach . W imprezie udział wzięło ponad 1000 uczestników. Mundurowi w czasie trwania zawodów dbali o bezpieczeństwo startujących osób, zabezpieczyli trasy rowerowe i biegowe, czuwali również nad bezpieczeństwem pływających w wodzie.

W miniony weekend policjanci z chojnickiej komendy zabezpieczali trasę trathlonu w Charzykowach. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w połączonych konkurencjach pływania, jeżdżenia rowerem oraz biegania. Podczas zawodów mundurowi zabezpieczyli odcinek drogi Charzykowy – Chociński Młyn oraz drogę wojewódzką 212, gdzie zawodnicy biegali i ścigali się na rowerach. Ponadto policjanci z ratownikami WOPR czuwali nad bezpieczeństwem pływających w wodzie, a także wspólnie ze strażakami Ochotniczych Straży Pożarnych pilnowali, aby w trakcie etapu jazdy na rowerze nikt nieuprawniony nie wjechał na trasę przejazdu zawodników.

Podczas trwania imprezy policjanci nie odnotowali poważnych wypadków z udziałem osób biorących udział w zawodach i nie odnotowali zakłócania porządku przez kibiców. Zawody zakończyły się w niedzielę w godzinach popołudniowych.

  • Policjant na motorówce policyjnej
  • Policjant na motorówce policyjnej
  • Policjanci zabezpieczają konkurencje turnieju