Śmiertelny wypadek na trasie W-216 - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Śmiertelny wypadek na trasie W-216

Data publikacji 06.06.2019

Funkcjonariusze z puckiej komendy wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na trasie W-216. Wskutek uderzenia w drzewo zginął 34-letni kierujący audi. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, śledczy z technikiem wykonali oględziny pod nadzorem prokuratora. Obecnie mundurowi wyjaśniają bliższe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Wczoraj około godziny 10.00 na trasie W-216 doszło do śmiertelnego wypadku. Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że 34- letni kierujący audi jadąc z kierunku Pucka w stronę Redy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń kierujący poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli miejsce wypadku oraz sporządzili oględziny rozbitego auta. Technik kryminalistyki zrobił zdjęcia, wykonał szkic sytuacyjny. Szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku będą ustalane podczas policyjnego dochodzenia. 

Policjanci apelują do kierowców, aby zachować ostrożność i rozwagę na drodze. Dostosujmy prędkość pojazdu, tak aby zawsze móc w porę zareagować. 

  • policjanci pracują na miejscu wypadku
  • policjanci pracują na miejscu wypadku
  • policjanci pracują na miejscu wypadku