Pożegnanie odchodzącego na emeryturę I zastępcy komendanta - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Pożegnanie odchodzącego na emeryturę I zastępcy komendanta

Data publikacji 03.06.2019

Dziś po ponad 26 latach przepracowanych w mundurze, ze służbą pożegnał się mł. insp. Tomasz Radomski, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kościerzynie. W uroczystości wzięli udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, insp. Robert Sudenis i insp. Marcin Piotrzowski, Komendant Powiatowy Policji w Kościerzynie. Po przekazaniu stanowiska przez dotychczasowego I zastępcę komendanta, pełnienie obowiązków na tym stanowisku powierzono kom. Adamowi Borkowi

W piątek o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie odbyła się uroczystość pożegnania odchodzącego na emeryturę I zastępcy komendanta powiatowego w Kościerzynie mł. insp. Tomasza Radomskiego. W uroczystości wzięli udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Robert Sudenis i insp. Marcin Piotrzowski, Komendant Powiatowy Policji w Kościerzynie, zaproszeni goście, policjanci i pracownicy komendy oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji.

Komendant Radomski służył w mundurze blisko 26 lat. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej w Szczytnie. Służbę zaczynał od stanowisk wykonawczych w pionie prewencji KMP w Gdyni. Od 1999 roku swą służbę pełnił w Kościerzynie. Od czerwca 2007 roku pełnił służbę na stanowisku naczelnika Sekcji Sztabu. Od 2008 r. naczelnik WRD. 28.02.2012 r. pełnił funkcję zastępcy komendanta powiatowego policji w Kościerzynie, gdzie służbę pełnił do dnia dzisiejszego. Za efekty uzyskiwane na różnych szczeblach w hierarchii policji był wielokrotnie odznaczany, nagradzany i wyróżniamy, m.in. Brązową Odznaką Zasłużony Policjant, Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę, Brązową Oznaką Przeciwpożarową, Krzyż Niepodległości.  Mł. insp Tomasz Radomski uroczyście pożegnał się z gośćmi przybyłymi na tę uroczystość. Obowiązki I zastępcy komendanta powiatowego policji w Kościerzynie będzie pełnić kom. Adam Bork, dotychczasowy naczelnik Wydziału Prewencji naszej Jednostki.

  • policjanci podczas uroczystości
  • policjanci podczas uroczystości
  • policjanci podczas uroczystości
  • policjanci podczas uroczystości