Policjanci na Dniu Dziecka w Polnicy - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci na Dniu Dziecka w Polnicy

Data publikacji 03.06.2019

W minioną sobotę w Polnicy odbył się rodzinny festyn połączony z obchodami Dnia Dziecka. Człuchowscy policjanci podczas festynu zaprezentowali swoje radiowozy i motocykle, najmłodszym rozdawali słodycze, mówili o swojej pracy i tłumaczyli, do czego służą urządzenia zamontowane w radiowozach. Z dorosłymi funkcjonariusze rozmawiali o bezpiecznym poruszaniu się po drogach.

W ubiegłą sobotę w Polnicy odbył się festyn rodzinny połączony jednocześnie z obchodami Dnia Dziecka. Wśród zaproszonych gości byli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie. Funkcjonariusze zaprezentowali swoje radiowozy i policyjne motocykle. Rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa na drodze i bezpiecznym wypoczynku podczas wakacji, dodatkowo każde dziecko miało możliwość usiąść za kierownicą policyjnego radiowozu lub motocykla. Funkcjonariusze rozmawiali również z dorosłymi o bezpieczeństwie na drogach, przepisach ruchu drogowego i możliwościach technicznych policyjnych radiowozów i motocykli.

Piknik w Polnicy trwał do wieczora, pogoda dopisała, a wszystkie dzieci otrzymały od policjantów słodycze i drobne upominki. 

  • policjanci z dziećmi
  • policjanci z dziećmi
  • policjanci z dziećmi
  • policjanci z dziećmi
  • policjanci z dziećmi