Wiadomości

Policjanci z Gdyni zabezpieczali mecz Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.

Data publikacji 03.06.2019

Wczoraj policjanci z gdyńskiej komendy wraz z funkcjonariuszami z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku dbali o bezpieczeństwo w czasie trwania meczu Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 rozgrywany na gdyńskim stadionie. Mecz pomiędzy drużynami Polski i Włoch obejrzało na trybunach stadionu przeszło 10 tysięcy widzów. W trakcie zabezpieczenia imprezy nie odnotowano przypadków zakłócenia porządku publicznego.

Wczoraj policjanci z gdyńskiej komendy wraz z funkcjonariuszami z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku zabezpieczali mecz piłki nożnej rozgrywany w ramach Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Polski i Włoch był już kolejnym z meczy, które rozgrywane są w ramach Mistrzostw Świata U-20 na gdyńskim stadionie. Gdynia jako jedno z polskich miast ma zaszczyt być gospodarzem turnieju. Na stadionie w Gdyni mecz obejrzało przeszło 10 tysięcy widzów.

Nad bezpieczeństwem kibiców oraz zawodników czuwali policjanci z gdyńskiej komendy, którzy pilnowali porządku zarówno przed spotkaniem, w jego trakcie jak i po jego zakończeniu. Całe zabezpieczenie przebiegło spokojnie, bez zakłóceń porządku publicznego. Policjanci biorący w nim udział pomagali kibicom bezpiecznie dostać się na teren stadionu, a po zakończeniu imprezy sprawnie i bezpiecznie opuścić teren imprezy. Kolejne mecze w ramach rozgrywek Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 rozgrywane będą na gdyńskim stadionie do dnia 14 czerwca 2019 roku. Ostatnim spotkaniem na gdyńskiej murawie będzie mecz o trzecie miejsce. Nad bezpieczeństwem uczestników wszystkich meczy czuwać będą policjanci z gdyńskiej komendy.

  • policjanci zabezpieczają okolice stadionu
  • policjanci zabezpieczają okolice stadionu
  • policjanci zabezpieczają okolice stadionu
  • policjanci zabezpieczają okolice stadionu
  • policjanci zabezpieczają okolice stadionu