Kryminalni zatrzymali włamywacza - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Kryminalni zatrzymali włamywacza

Data publikacji 28.05.2019

Kryminalni z malborskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie włamania do jednego z mieszkań na terenie miasta. Złodziej wykorzystując nieobecność właścicieli dostał się do środka przez balkon i ukradł gotówkę w kwocie 2 000 zł. Wczoraj 24-latek usłyszał zarzut. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Wczoraj kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Malborku zatrzymali 24-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego z malborskich mieszkań. Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę w godzinach popołudniowych. Sprawca wykorzystując nieobecność właściciela dostał się do środka mieszkania przez wypchnięcie drzwi balkonowych. Łupem złodzieja padły pieniądze w kwocie 2 000 zł, które mieszkańcy trzymali w pudełku na biżuterię. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego. Dzięki intensywnej pracy operacyjnej funkcjonariusze ustalili, że za to przestępstwo odpowiada 24-letni mężczyzna  bez stałego miejsca zamieszkania.

Wczoraj kryminalni zatrzymali 24-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Śledczy przedstawili już zatrzymanemu zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

  • Policjant przesłuchuje zatrzymanego