Zatrzymany 34-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Zatrzymany 34-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 27.05.2019

Kryminalni z Gdyni zatrzymali 34–latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania, w którym mieszka mężczyzna policjanci zabezpieczyli przeszło 150 gramów marihuany i przeszło 220 gramów amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu.

Kryminalni z komisariatu w Gdyni Chyloni zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Z posiadanych informacji operacyjnych wynikało, że mężczyzna może posiadać w swoim mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę na ulicy. W trakcie legitymowania znaleźli przy nim trzy foliowe zawiniątka, jedno z marihuaną i dwa z amfetaminą.

W trakcie przeszukania mieszkania mundurowi zabezpieczyli kolejne narkotyki ukryte w pralce typu „Frania” stojącej w łazience.  Znajdowały się tam trzy worki z zamknięciem strunowym z zawartością sypkiej krystalicznej substancji oraz jeden strunowy worek i plastikowe pudełko z zawartością suszu roślinnego. Po zbadaniu zabezpieczonych substancji testerem narkotyków okazały się nimi marihuana o wadze przeszło 150 gramów i amfetamina o wadze przeszło 220 gramów.

Zatrzymany, 34–letni mieszkaniec Gdyni, usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu mężczyzna trafił na 3 miesiące do tymczasowego aresztu.

  • Policjantka przekłada narkotyki w trakcie oględzin