Wiadomości

Policjanci z Gdyni zabezpieczali mecz Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019

Data publikacji 27.05.2019

Gdyńscy policjanci dbali o bezpieczeństwo w czasie trwania pierwszego z meczów Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 rozgrywany na gdyńskim stadionie. Mecz pomiędzy drużynami Meksyku i Włoch obejrzało na trybunach stadionu blisko 8 tysięcy widzów. W trakcie zabezpieczenia imprezy nie odnotowano przypadków zakłócenia porządku publicznego.

Wczoraj funkcjonariusze gdyńskiej komendy zabezpieczali mecz piłki nożnej rozgrywany w ramach Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Meksyku i Włoch był pierwszym z meczów, które rozgrywane będą w ramach Mistrzostw Świata U-20 na gdyńskim stadionie. Gdynia jako jedno z polskich miast ma zaszczyt być gospodarzem turnieju. Na stadionie w Gdyni mecz Meksyk-Włochy obejrzało blisko 8000 widzów.

Nad bezpieczeństwem kibiców oraz zawodników czuwali policjanci z gdyńskiej komendy, którzy pilnowali porządku zarówno przed spotkaniem, w jego trakcie, jak i po jego zakończeniu. Całe zabezpieczenie przebiegło spokojnie, bez zakłóceń porządku publicznego. Policjanci biorący w nim udział pomagali kibicom bezpiecznie dostać się na teren stadionu, a po zakończeniu imprezy sprawnie i bezpiecznie opuścić teren imprezy.

Kolejne mecze w ramach rozgrywek Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 rozgrywane będą na gdyńskim stadionie do dnia 14 czerwca 2019 roku. Ostatnim spotkaniem na gdyńskiej murawie będzie mecz o trzecie miejsce. Nad bezpieczeństwem uczestników wszystkich meczów czuwać będą policjanci z gdyńskiej komendy.

  • Policjanci patrolują rejon wokół stadionu.
  • Policjanci kierują ruchem w okolicy  stadionu.
  • Zdjęcie poglądowe - sygnały na tle stadionu
  • Policjant na stadionie, w trakcie zabezpieczenia meczu
  • Zdjęcie z ceremonii otwarcia