Policjanci pracowali przy wypadku na Miłosnej - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci pracowali przy wypadku na Miłosnej

Data publikacji 15.05.2019

We wtorek rano policjanci z Kwidzyna pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Miłosnej. Kierująca fordem uderzyła w przydrożne drzewo, w wyniku wypadku została przetransportowana helikopterem do szpitala w Grudziądzu. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożność.

We wtorek rano (14.05.2019r.) kilkanaście minut po godzinie 08.00 kwidzyńscy policjanci zostali powiadomieni, że na ul. Miłosnej doszło do wypadku drogowego. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci i inne służby ratunkowe. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 44-letnia kobieta kierująca fordem, na prostym odcinku drogi zjechała na prawe pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Kobietę helikopterem przetransportowano do szpitala w Grudziądzu, ruch na drodze krajowej był całkowicie zablokowany. Policjanci przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Starajmy się przewidywać zagrożenia i podróżujmy zgodnie z przepisami ruchu drogowego oraz zdrowym rozsądkiem.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych, od zachowań i decyzji, które podejmujemy. Wystarczy sekunda nieuwagi – a konsekwencje mogą być tragiczne!

  • Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego
  • Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego