Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Data publikacji 14.05.2019

Wczoraj rano Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 71-latka, który w niedzielę o godzinie 16:00 wyszedł z domku letniskowego w Kopalinie, wziął rower, którym odjechał i nie powrócił do miejsca pobytu. Z uwagi na jego stan zdrowia bliscy powiadomili Policję. Mężczyzna dzisiejszej nocy został szczęśliwie odnaleziony w Gdyni.

Wczoraj rano wejherowska policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 71-letniego mieszkańca województwa lubuskiego, który w niedzielę po godzinie 16.00 wyszedł z domku letniskowego w Kopalinie i wziął rower, którym odjechał w nieznanym kierunku. W związku z jego stanem zdrowia, zaniepokojona długotrwałą nieobecnością rodzina zawiadomiła policję. Policjanci natychmiast udali się w rejon miejscowości Kopalino oraz terenów przyległych sprawdzając miejsca, gdzie mógł przebywać mężczyzna.

Mundurowi wspólnie funkcjonariuszami OSP Choczewo, Słajszewo i Sasino, PSP w Wejherowie, strażnikami leśnymi z Nadleśnictwa Choczewo oraz strażnikami granicznymi z Oddziału Morskiego Placówki w Łebie, a także przedstawicielami Koła Łowieckiego WKŁ Sokół Gdynia prowadzili poszukiwania w pobliskich terenach, lasach, polach. Równolegle w tym samym czasie policjanci sprawdzili szpitale w Wejherowie, Pucku i Lęborku. Ponadto informacja o zaginięciu mężczyzny została przekazana do wszystkich jednostek Policji na terenie całego województwa pomorskiego oraz zarejestrowana w policyjnym systemie.

Dzisiaj w nocy zaginiony mężczyzna został szczęśliwie odnaleziony w rejonie dworca PKP w Gdyni przez funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji z Gdańska.

  • Policjanci szukają zaginionego
  • Policjanci szukają zaginionego
  • Policjanci szukają zaginionego
  • Policjanci szukają zaginionego
  • Policjanci szukają zaginionego
  • Policjanci szukają zaginionego