Policjanci zabezpieczali mecz piłki nożnej Arka Gdynia-Wisła Kraków - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci zabezpieczali mecz piłki nożnej Arka Gdynia-Wisła Kraków

Data publikacji 14.05.2019

Wczoraj gdyńscy policjanci dbali o bezpieczeństwo w czasie trwania meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Arka Gdynia – Wisła Kraków. W trakcie trwania zabezpieczenia nie odnotowano przypadków zakłócenia porządku.

Wczoraj na stadionie w Gdyni odbył się mecz piłki nożnej w ramach rozgrywek o mistrzostwo Ekstraklasy pomiędzy zespołami Arki Gdynia i Wisła Kraków. Nad bezpieczeństwem kibiców oraz zawodników czuwali policjanci z gdyńskiej komendy wraz z funkcjonariuszami Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku, którzy pilnowali porządku zarówno przed spotkaniem, w jego trakcie jak i po jego zakończeniu.

Całe zabezpieczenie przebiegło spokojnie, bez zakłóceń porządku publicznego. Policjanci biorący udział w zabezpieczeniu zatrzymali jedną osobę poszukiwaną. Zatrzymany 22-letni mężczyzna, mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze przeszło jednego roku.

W trakcie zabezpieczenia meczu nie odnotowano przypadków zakłócenia porządku, a sprawne działania policjantów przyczyniły się do upłynnienia ruchu kibiców i pojazdów przed rozpoczęciem i po zakończeniu imprezy.

  • Policjanci podczas zabezpieczenia meczu
  • Policjanci podczas zabezpieczenia meczu
  • Policjanci podczas zabezpieczenia meczu