Policjanci na Targach Pracy - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci na Targach Pracy

Data publikacji 13.05.2019

Po raz kolejny policjanci z Tczewa promowali swój zawód na Targach Edukacji i Pracy. W Ośrodku Szkolenia i Wychowania przy swoim stoisku zapoznawali zainteresowanych z procedurami przyjmowania do służby w Policji. Każda zainteresowana osoba otrzymała ulotkę informacyjną oraz została poinformowana o poszczególnych etapach rekrutacji.

10 maja br. w tczewskim Ośrodku Szkolenia i Wychowania odbyły się Targi Edukacji i Pracy zorganizowane przez Punkt Pośrednictwa Pracy Ochotniczych Hufców Pracy w Tczewie. Wśród wielu stanowisk swoje stoisko zaprezentowała również Komenda Powiatowa Policji w Tczewie.  

Policjant i specjalistki z zespołu kadr informowali wszystkie zainteresowane osoby o rekrutacji i wymaganiach względem kandydatów do służby. Każdy mógł zasięgnąć informacji gdzie i jakie dokumenty należy złożyć. Funkcjonariusz wręczał specjalnie przygotowaną ulotkę informacyjną dotyczącą jak zostać policjantem. Były w niej podane wszystkie niezbędne informacje o warunkach, wymaganiach oraz etapach postępowania kwalifikacyjnego. 

Przypominamy wszystkim chętnym, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w każdym terminie. Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać odwiedzając policyjne strony internetowe lub bezpośrednio w każdej jednostki policji. 

  • policjant opowiada młodzieży o pracy w policji
  • policjant opowiada młodzieży o pracy w policji
  • policjant opowiada młodzieży o pracy w policji