Wiadomości

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z posiadaniem znacznych ilości środków odurzających

Data publikacji 30.04.2019

Policjanci z lęborskiej komendy zabezpieczyli ponad kilogram marihuany i 75 sztuk tabletek ekstazy. Do sprawy zatrzymano 25 i 24-letniego mieszkańca Lęborka. Obaj mężczyźni zostali już przesłuchani i usłyszeli zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Zastosowany został wobec nich tymczasowy areszt. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Kilka dni temu funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku w trakcie wykonywanych czynności zabezpieczyli ponad kilogram środków odurzających, które posiadał przy sobie 25-letni lęborczanin. Tego samego dnia doszło także do zatrzymania drugiego z mężczyzn 24-latka, u którego ujawniono około 75 sztuk tabletek ekstazy. Środki odurzające zostały zabezpieczone i przekazane biegłemu do analizy.

Obaj zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Zastosowano w stosunku do nich tymczasowy 3-miesięczny areszt. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  • Policjanci prowadzą zatrzymanego
  • Policjanci prowadzą zatrzymanego