Śmiertelny wypadek w pobliżu Jaromierza - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Śmiertelny wypadek w pobliżu Jaromierza

Data publikacji 30.04.2019

Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę rano na drodze z Człuchowa do Jaromierza, gdzie na prostym odcinku drogi dachował, osobowy volkswagen, który następnie uderzył jeszcze bokiem w przydrożne drzewo. Niestety na miejscu zginął 16-letni pasażer, a 4 pozostałe osoby zostały zabrane z obrażeniami ciała do szpitali w Człuchowie i Chojnicach. Policjanci aktualnie ustalają szczegóły wypadku.

W niedzielę o godzinie 6 rano policjanci z Człuchowa otrzymali informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 22 w pobliżu Jaromierza, gdzie osobowy volkswagen uderzył w drzewo. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że vw jadąc w stronę Jaromierza na prostym odcinku drogi zjechał na prawe pobocze, a następnie do przydrożnego rowu, gdzie dachował. Auto dodatkowo uderzyło jeszcze bokiem w drzewo. W samochodzie podróżowało 5 osób w wieku od 16 do 23 lat. Niestety 16-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu, pozostali uczestnicy wypadku zostali zabrani do szpitali.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku i sporządzili oględziny. Od wszystkich uczestników zdarzenia została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu i narkotyków. Aktualnie funkcjonariusze ustalają szczegóły tego tragicznego wypadku.

  • Policjanci podczas oględzin rozbitego samochodu
  • Policjanci przy rozbitym samochodzie