Policjanci zabezpieczali mecz piłki nożnej Arka Gdynia-Miedź Legnica - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci zabezpieczali mecz piłki nożnej Arka Gdynia-Miedź Legnica

Data publikacji 26.04.2019

Wczoraj (25.04.2019) gdyńscy policjanci dbali o bezpieczeństwo w czasie trwania meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Arka Gdynia i Miedź Legnica. Przed spotkaniem funkcjonariusze zatrzymali siedem osób za posiadanie środków odurzających i jedną osobę poszukiwaną. Zatrzymani sprawcy posiadania narkotyków niebawem odpowiedzą za swoje czyny przed sądem, grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj na stadionie w Gdyni odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy zespołami Arki Gdynia i Miedź Legnica. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwali gdyńscy policjanci wraz z funkcjonariuszami Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku.

Bezpośrednio przed rozpoczęciem imprezy w trakcie kilku przeprowadzonych interwencji mundurowi zatrzymali siedmiu mężczyzn posiadających przy sobie środki odurzające. We wszystkich przypadkach była to marihuana. Zatrzymani to mieszkańcy województwa pomorskiego w wieku od 22 do 35 lat. Wszyscy niebawem usłyszą zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie decydować będzie sąd.

Przed rozpoczęciem meczu policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym.

W czasie meczu i całego zabezpieczenia imprezy nie odnotowano przypadków zakłócenia porządku.

  • Policjanci w trakcie zabezpieczenia meczu, w tle kibice
  • Policjanci w trakcie zabezpieczenia meczu, w tle kibice