Kierowca osobówki uderzył w drzewo, ranne dwie osoby - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Kierowca osobówki uderzył w drzewo, ranne dwie osoby

Data publikacji 26.04.2019

Wczoraj wieczorem policjanci z Kwidzyna pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w gminie Ryjewo, gdzie kierujący samochodem marki Hyundai uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierujący mężczyzna i pasażerka. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożność.

Wczoraj 25 kwietnia br. kilkanaście minut przed godziną 19.00 kwidzyńscy policjanci zostali powiadomieni, że w miejscowości Jałowiec doszło do wypadku drogowego. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci i inne służby ratunkowe.

Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 52-letni mężczyzna jadąc od miejscowości Jałowiec w kierunku Gurcza samochodem osobowym marki Hyundai, na łuku drogi stracił nagle panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo.

Kierujący i 41-letnia pasażerka trafili do szpitala. Od mężczyzny pobrano krew do badania na zawartość alkoholu we krwi.

Kwidzyńscy policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia i apelują o spokojną, rozsądną ale przede wszystkim odpowiedzialną jazdę. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu.

  • Radiowóz, w tle auto, które uderzyło w drzewo
  • Radiowóz, w tle auto, które uderzyło w drzewo