Zderzenie czołowe w Będargowie - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Zderzenie czołowe w Będargowie

Data publikacji 24.04.2019

Wczoraj rano w Będargowie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów . Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Mundurowi sprawdzili trzeźwość kierowców, byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci drogówki, teraz śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj o godzinie 6:00 rano policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Będargowie w gminie Szemud. Ze wstępnych informacji funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 18-latek kierujący bmw, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z volkswagenem transporter, który następnie uderzył w ogrodzenie posesji. Obaj kierowcy zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu w organizmie – byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz zabezpieczyli dokumentację fotograficzną.

 

Ranny kierowca volkswagena oraz jego pasażer zostali przetransportowani do szpitala. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy wyjaśnią wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

  • Uszkodzone auto w wyniku wypadku
  • Uszkodzone w wyniku wypadku auto
  • radiowóz na miejscu wypadku