Do obrotu nie trafi prawie kilogram narkotyków - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Do obrotu nie trafi prawie kilogram narkotyków

Data publikacji 15.04.2019

Gdańscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który trzymał w mieszkaniu i piwnicy prawie kilogram narkotyków. Sprawca usłyszał zarzuty i trafił do aresztu. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia. Kryminalni z Nowego Portu w trakcie swojej pracy zdobyli informację o tym, że pewien mieszkaniec dzielnicy, na której pracują przechowuje w mieszkaniu znaczne ilości środków odurzających.

Policjanci pojechali pod adres, pod którym mieszkał mężczyzna, weszli do mieszkania i znaleźli w nim narkotyki. Funkcjonariusze w trakcie pracy przy tej sprawie sprawdzili również inne pomieszczenia, m.in. piwnicę, w której były ukryte kolejne narkotyki.

Wszystkie środki odurzające, jakie policjanci zabezpieczyli to prawie kilogram różnych narkotyków. Badania przeprowadzone policyjnym testerem narkotykowym wykazały, że są to marihuana, haszysz oraz kokaina, łącznie prawie kilogram.

Kryminalni zatrzymali 33-letniego mieszkańca Gdańska i przewieźli go do policyjnego aresztu. Zabezpieczone narkotyki funkcjonariusze przekazali do dalszych badań biegłemu sądowemu, który potwierdził ich rodzaj  oraz ilość.

Policjanci cały czas pracuję przy tej sprawie i sprawdzą skąd pochodziły zabezpieczone narkotyki.

Mężczyzna dostał areszt. Teraz grozi mu za posiadanie znacznej ilości środków odurzających 10 lat więzienia.

  • Policjanci prowadzą zatrzymanego mężczyznę
  • Policjanci prowadzą zatrzymanego mężczyznę