Wiadomości

SPOTKANIE WIELKANOCNE Z METROPOLITĄ GDAŃSKIM - ARCYBISKUPEM SŁAWOJEM LESZKIEM GŁÓDZIEM

Data publikacji 15.04.2019

Dzisiaj Metropolita Gdański Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź przewodniczył przedświątecznemu spotkaniu z kadrą kierowniczą garnizonu pomorskiego oraz przedstawicielami związków zawodowych Policjantów i pracowników Policji. Spotkanie było okazją do złożenia życzeń z okazji Świąt Wielkiej Nocy.

Spotkanie w auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku  przy ul. Biskupiej odbyło się w obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku nadinsp. Jarosława Rzymkowskiego oraz jego zastępców: insp. Krzysztofa Kozelana i insp. Roberta Sudenisa. Obecni byli także przedstawiciele NSZZP woj.pomorskiego, Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji oraz Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Policji. Zaproszono także Naczelnika Zarządu w Gdańsku Centralnego Biura Śledczego Policji i Naczelnika Wydziału w Gdańsku Biura Spraw Wewnętrznych.

Nad ceremoniałem spotkania czuwał kapelan wojewódzki Policji – ks. prałat Bogusław Głodowski.

Metropolita Gdański Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź wprowadził zebranych na uroczystości w klimat zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Przedświątecznemu spotkaniu towarzyszyły życzenia spokojnych, rodzinnych i optymistycznych Świąt Wielkiej Nocy.