Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

Data publikacji 11.04.2019

Policjanci wyjaśniają przyczyny tragicznego w skutkach wypadku drogowego, który wydarzył się wczoraj w miejscowości Bałdowo. Według wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem renault zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Po uderzeniu samochód zapalił się. Niestety w wyniku tego zdarzenia 34-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Wczoraj przed godziną 9.00 oficer dyżurny tczewskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Bałdowo. Dyżurujący przy telefonie funkcjonariusz natychmiast wysłał na miejsce policjantów z wydziału ruchu drogowego oraz technika kryminalistyki. Pracujący na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 34-letni kierowca renault laguny jadąc w kierunku miejscowości Tczew z nieznanych dotąd przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku uderzenia samochód zapalił się. Kierowca zginął na miejscu. Interweniujący w tej sprawie policjanci sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz rozbitego renault. Technik kryminalistyki zrobił zdjęcia i zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego zdarzenia.

 

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Pamiętajmy, że to my wszyscy mamy duży wpływ na własne bezpieczeństwo.