KOLEJNE NARKOTYKI NIE TRAFIĄ NA RYNEK - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

KOLEJNE NARKOTYKI NIE TRAFIĄ NA RYNEK

Data publikacji 04.04.2019

Policjanci z komisariatu w Nowym Porcie zatrzymali 40-latka, który w swoim mieszkaniu w skrytce pod szafą miał ukryte znaczne ilości narkotyków m.in. amfetaminy i ekstazy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i na najbliższe miesiące trafił do aresztu. Za to przestępstwo grozi 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Nowego Portu w trakcie pracy nad sprawą narkotykową zdobyli informacje o tym, że mieszkaniec Gdańska przechowuje w mieszkaniu znaczną ilość środków odurzających. Funkcjonariusze we wtorek po południu weszli do mieszkania 40-latka, a tam znaleźli ponad kilkadziesiąt porcji amfetaminy, marihuany oraz kilkadziesiąt sztuk tabletek ekstazy. 40-latek narkotyki miał ukryte w specjalnej skrytce pod szafą. Mężczyzna został zatrzymany, a zabezpieczone narkotyki zostały przekazane do analizy biegłemu.

 

Śledczy przedstawili 40-latkowi zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających, a sąd aresztował go na najbliższe trzy miesiące. Posiadanie środków odurzających w znacznej ilości jest przestępstwem, za które grozi do 10 lat więzienia.