POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO 16-LATKA - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO 16-LATKA

Data publikacji 28.03.2019

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach poszukują zaginionego Dawida Stolpa. Mężczyzna, 16-letni mieszkaniec Lichnów w dniu 25 marc br. około godziny 07.00 rano wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną oraz środowiskiem znajomych.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą poszukiwania za 16-letnim mieszkańcem Lichnów. Dawid Stolpa 25marca br. ok. godz. 7.00 rano wyszedł z domu skąd miał udać się na praktykę nauki zawodu, którą odbywał w jednym z zakładów na terenie Chojnic i na tą praktykę nie dotarł, ani też do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie skontaktował się z rodziną i znajomymi. Z ustaleń policjantów wynika, że nieletni może przebywać w okolicach lub na terenie Trójmiasta.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu 16-latka proszone są o kontakt pod nr tel.

52-395-62-22 lub informując najbliższą jednostkę Policji, a także dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Mężczyzna ma 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy krótkie koloru ciemny blond, oczy koloru niebieskiego.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarny dres, bluzę granatową z kapturem, buty sportowe firmy Nike.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia 16-latka lub ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach tel. 52-395-62-22 lub pod numerem alarmowym 997 lub 112.