POLICJANCI NA VIII CZŁUCHOWSKICH POWIATOWYCH TARGACH PRACY I EDUKACJI - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

POLICJANCI NA VIII CZŁUCHOWSKICH POWIATOWYCH TARGACH PRACY I EDUKACJI

Data publikacji 25.03.2019

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie w miniony piątek uczestniczyli w VIII Człuchowskich Powiatowych Targach Pracy i Edukacji. Funkcjonariusze zachęcali młodych ludzi do wstąpienia w szeregi Policji, udzielali obszernych informacji na temat dokumentacji niezbędnej do złożenia podania o przyjęcie do służby i odpowiadali na wszelkie pytania osób zainteresowanych służbą w policyjnym mundurze.

Powiatowe Targi Pracy i Edukacji odbyły się po raz ósmy na hali sportowej przy ul Koszalińskiej w Człuchowie. Targi adresowane były do wszystkich poszukujących lub zastanawiających się nad zmianą pracy, a także do młodzieży stojącej przed wyborem własnej drogi zawodowej i edukacyjnej. W targach uczestniczyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie. Funkcjonariusze promowali zawód policjanta, udzielali wszystkim zainteresowanym niezbędnych informacji na temat przyjęcia do służby. Rozmawiali także o specyfikacji służby, możliwości rozwoju i awansu w służbie. Rozdając specjalnie przygotowane materiały policjanci namawiali bardzo licznie odwiedzających policyjny punkt informacyjny młodych ludzi do przemyślenia oferty pracy jaką zapewnia Policja.

Same targi odbywające się hali przy ul. Koszalińskiej były tylko częścią całości. W poszczególnych salach odbywały się warsztaty na temat rozmowy kwalifikacyjnej i autoprezentacji.