WYPADEK NA SKRZYŻOWANIU W CENTRUM MIASTA - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

WYPADEK NA SKRZYŻOWANIU W CENTRUM MIASTA

Data publikacji 22.03.2019

W czwartek (21 marca br.) o godz. 9.30 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ul. L. Szopińskiego w Kościerzynie. Ranni w wyniku tego wypadku zostali przetransportowani do szpitala. Mundurowi sprawdzili trzeźwość kierowców. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, teraz śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku.

 

W miniony czwartek o godz. 9.30 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Kościerzynie na skrzyżowaniu ul. 3 Maja i L. Szopińskiego. Ze wstępnych informacji funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że samochód bmw, którym kierował 83-latek, jadąc ul. 3 Maja wymusił pierwszeństwo i zderzył się z jadącym drogą z pierwszeństwem tj. ul. L. Szopińskiego samochodem vw passat, którym kierował 20-latek. Kierujący vw i  87-letnia pasażerka bmw zostali przewiezieni do szpitala. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowców - byli trzeźwi.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz zabezpieczyli dokumentację fotograficzną. Na miejscu pracowali funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

 

Multimedia dostępne na stronie https://pomorska.policja.gov.pl/serwis.php?nrszuk1=40125