POLICJANCI ZATRZYMALI PODEJRZANYCH O KRADZIEŻ Z WŁAMANIEM - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

POLICJANCI ZATRZYMALI PODEJRZANYCH O KRADZIEŻ Z WŁAMANIEM

Data publikacji 22.03.2019

Kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem do jubilera. Teraz nie unikną kary, a grozi im do 10 lat więzienia. Nie jest też wykluczone, że wkrótce usłyszą kolejne zarzuty. O ich losie zadecyduje sąd.

Zatrzymanie trzech mężczyzn w wieku 20, 24 i 28 lat, podejrzanych o kradzież z włamaniem do jubilera i kradzież precjozów, to efekt pracy operacyjnej kryminalnych z kościerskiej komendy. W ubiegłym tygodniu policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do sklepu jubilerskiego na terenie miasta. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad

5 tys. złotych. Pracujący nad sprawą kryminalni w środę (19 marca 2019 roku) zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież, mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni włamali się do sklepu, gdzie dokonali kradzieży biżuterii o wartości ponad 5 tys. złotych. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów. Podejrzani usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem i kradzieży. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. O ich losie zadecyduje sąd.

 

Multimedia dostępne na stronie https://pomorska.policja.gov.pl/serwis.php?nrszuk1=40124