GDAŃSK- ROZPOZNAJESZ GO ? POWIADOM POLICJANTÓW - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

GDAŃSK- ROZPOZNAJESZ GO ? POWIADOM POLICJANTÓW

Data publikacji 22.03.2019

Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Śródmieście w Gdańsku prowadzi śledztwo w sprawie narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia wielu osób zaistniałego w wyniku pożaru hali garażowej w Gdańsku. Do przestępstwa doszło 21 grudnia 2018 roku około godziny 17.00 przy ul. Szafarnia.

Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub mają informacje na jego temat, prosimy o kontakt z Policją pod nr. 58 321 60 16. Zapewniamy anonimowość.

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku wykonują czynności zlecone przez Prokuraturę Rejonową Gdańsk-Śródmieście do prowadzonego przez nią śledztwa dotyczącego sprowadzenia zagrożenia dla życia i zdrowia wielu osób mającego postać pożaru. Do przestępstwa doszło 21 grudnia 2018 roku około godziny 17.00 w hali garażowej przy ul. Szafarnia. W wyniku pożaru uległy zniszczeniu zaparkowane w hali samochody oraz część hali garażowej. Straty oszacowano na ponad 1,6 mln zł.

W toku prokuratorskiego śledztwa policjanci zabezpieczyli nagranie, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzny, który ma związek z tym przestępstwem. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na opublikowanym materiale filmowym lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdańsku ul. Nowe Ogrody 27 lub najbliższym komisariatem Policji. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 58 321 60 16, lub pisząc na adres komendant.gdansk@gd.policja.gov.pl