GDYNIA - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW KRADZIEŻY W DROGERII - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

GDYNIA - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW KRADZIEŻY W DROGERII

Data publikacji 21.03.2019

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży perfum, do której doszło, w dniu 24.02.2019 roku około godziny 16:30. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum, do której doszło, w dniu 24.02.2019 roku około godziny 16:30 w drogerii mieszczącej się w centrum handlowym zlokalizowanym przy ul. K. Górskiego. Wizerunek sprawcy prezentowany jest na zdjęciach. Rysopis kobiety:

  • wiek około 40 lat,
  • szczupłej budowy ciała,
  • włosy krótkie, ciemne,
  • w trakcie popełnienia przestępstwa kobieta ubrana była w kurtkę koloru szarą puchową z kapturem, czarne spodnie, czarne buty, szary szalik, w ręku trzymała czarną torebkę, miała założone okulary korekcyjne z czarnymi oprawkami.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę, której wizerunek został utrwalony na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie pod nr telefonu 58 66 21 255 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.