GDYNIA - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW KRADZIEŻY W SKLEPOWEJ - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

GDYNIA - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW KRADZIEŻY W SKLEPOWEJ

Data publikacji 21.03.2019

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawcy kradzieży sprzętu elektronicznego, do której doszło, w dniu 02.03.2019 roku około godziny 14:00. Jeśli rozpoznajesz osobę, której wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży sprzętu elektronicznego, do której doszło, w dniu 02.03.2019 roku około godziny 14:00 w sklepie z artykułami elektronicznymi mieszczącym się w centrum handlowym zlokalizowanym przy Al. Zwycięstwa. Wizerunek sprawcy prezentowany jest na zdjęciach.

Rysopis mężczyzny:

  • wiek około 20-30 lat,
  • szczupłej budowy ciała,
  • włosy krótkie, ciemny blond,
  • w trakcie popełnienia przestępstwa mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru ciemnego z kapturem, spodnie rurki, miał założone okulary korekcyjne.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę, której wizerunek został utrwalony na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie pod nr telefonu 58 66 21 255 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.