POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU DROGOWEGO NA AUTOSTRADZIE - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU DROGOWEGO NA AUTOSTRADZIE

Data publikacji 20.03.2019

Wczoraj po godzinie 11.40 policjanci z Pruszcza Gdańskiego pracowali na miejscu wypadku drogowego na autostradzie A1 w Kleszczewku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 38-latek kierujący audi najechał na tył pojazdu ciężarowego. Uderzenie było tak silne, że w audi zrolował się dach.

38-latek z urazem głowy został przewieziony do szpitala. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

19.03.2019 roku po godzinie 10:40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim  otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na autostradzie A1 w Kleszczewku. Jak wynikało ze zgłoszenia, 38 – latek kierujący audi najechał na tył naczepy ciągniętej przez scanię. Natychmiast na miejsce zdarzenia dyżurny skierował policjantów ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby.

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku, a technik kryminalistyki wykonał oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Uderzenie było tak silne, że w audi zrolował się dach. W wyniku tego zdarzenia ranny został 38 – letni kierowca audi. Z urazem głowy został przewieziony do szpitala.  Policjanci zatrzymali prawo jazdy 38-latkowi. Audi odholowano na policyjny parking. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność.

Multimedia dostępne na stronie https://pomorska.policja.gov.pl/serwis.php?nrszuk1=40114