KIEROWCA BMW UDERZYŁ W DRZEWO - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

KIEROWCA BMW UDERZYŁ W DRZEWO

Data publikacji 18.03.2019

W piątek po południu policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło w Gościcinie na drodze krajowej nr 6. Kierowca bmw zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. 17-letni kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania. Został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Policjanci zajmują się ustalaniem okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci w piątek około godziny 16:00 otrzymali informację o wypadku drogowym, do którego doszło w Gościcinie. Na miejsce zostali skierowani policjanci z wejherowskiej drogówki oraz technik kryminalistyki. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny oraz zabezpieczyli dokumentację fotograficzną. Na miejscu obecny był także biegły specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Jak ustalili mundurowi, 17-letni kierowca bmw jadąc w kierunku Lęborka zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Przyczyny wypadku nie zostały ustalone, dlatego teraz sprawą zajmują się policjanci Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego w Wejherowie, którzy szczegółowo będą wyjaśniali okoliczności zdarzenia. 17-letni kierowca został przetransportowany lotniczym pogotowiem ratunkowym do gdańskiego szpitala. Kierowca nie miał uprawnień do kierowania. Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt, można dzwonić pod numer 58 672 97 53. 


Policjanci przypominają i apelują do kierowców o ostrożną i rozważną jazdę, o kierowanie samochodem z prędkością dostosowaną nie tylko do obowiązujących przepisów ale także do warunków drogowych.