30 – LATEK ZATRZYMANY ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

30 – LATEK ZATRZYMANY ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Data publikacji 18.03.2019

Kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali 30 – latka podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego policjanci zabezpieczyli przeszło 50 gramów narkotyków zapakowanych w foliowe zawiniątka i woreczki strunowe. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Gdyni zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Z informacji posiadanych przez mundurowych wynikało, że mężczyzna może posiadać w swoim mieszkaniu środki odurzające. Da zatrzymania podejrzanego doszło w mieszkaniu na jednej z ulic Gdyni Redłowa. Podejrzenia kryminalnych potwierdziły się, a w trakcie przeszukania mieszkania 30 – latka mundurowi zabezpieczyli przeszło 50 gramów środków odurzających. W zawiniątkach foliowych i woreczkach strunowych policjanci znaleźli między innymi białą sypką krystaliczną substancję, którą po sprawdzeniu testerem narkotyków okazała się amfetamina oraz suszu roślinnego, którym okazała się być marihuana. Wśród zatrzymanych narkotyków były również blisko dwa gramy heroiny. 


Zatrzymany, mieszkaniec Gdyni usłyszał już zarzut posiadania narkotyków za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Śledczy sprawdzają czy na koncie zatrzymanego nie ma innych przestępstw o podobnym charakterze.