Wiadomości

GŁÓWNYM ZADANIEM POLICYJNYCH WYDZIAŁÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ ZWALCZANIEM PRZESTĘPCZOŚCI NARKOTY

Data publikacji 14.03.2019

Głównym zadaniem policyjnych wydziałów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej jest ustalanie źródeł pochodzenia narkotyków, osób odpowiedzialnych za ich wprowadzanie do obrotu oraz konsumentów. Działania kryminalnych z Komisariatu I w Słupsku doprowadziły do ustaleń, z których wynikało, że na jednym z osiedli mieszka 31- latek, który może mieć związek z przestępczością narkotykową. Sygnał wymagał szybkiego sprawdzenia dlatego natychmiast śledczy podjęli decyzje o realizacji. Podczas legitymowania słupszczanina w chwili gdy opuszczał swoje mieszkanie okazało się że 31 -latek ma przy sobie kilka porcji amfetaminy. Dalsze czynności w tej sprawie , w tym przeszukania mieszkania mężczyzny, doprowadziło do zabezpieczenia kolejnych ilości narkotyków. W mieszkaniu zatrzymanego policjanci znaleźli zafoliowaną kulę amfetaminy o wadze ponad 1 kg, 20 gramów haszyszu, 50m gramów marihuany oraz 200 przygotowanych już do sprzedaży porcji dilerskich. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty posiadania narkotyków. Policjanci będą teraz ustalać pochodzenie zabezpieczonych substancji oraz kto mógł być ich odbiorcą. Sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są kolejne zatrzymania.


Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty posiadania narkotyków. Policjanci będą teraz ustalać pochodzenie zabezpieczonych substancji oraz kto mógł być ich odbiorcą. Sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Głównym zadaniem policyjnych wydziałów zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej jest ustalanie źródeł pochodzenia narkotyków, osób odpowiedzialnych za ich wprowadzanie do obrotu oraz konsumentów. Działania kryminalnych z Komisariatu I w Słupsku doprowadziły do ustaleń, z których wynikało, że na jednym z osiedli mieszka 31- latek, który może mieć związek z przestępczością narkotykową. Sygnał wymagał szybkiego sprawdzenia dlatego natychmiast śledczy podjęli decyzje o realizacji. Podczas legitymowania słupszczanina w chwili gdy opuszczał swoje mieszkanie okazało się że 31 -latek ma przy sobie kilka porcji amfetaminy. Dalsze czynności w tej sprawie , w tym przeszukania mieszkania mężczyzny, doprowadziło do zabezpieczenia kolejnych ilości narkotyków. W mieszkaniu zatrzymanego policjanci znaleźli zafoliowaną kulę amfetaminy o wadze ponad 1 kg, 20 gramów haszyszu, 50m gramów marihuany oraz 200 przygotowanych już do sprzedaży porcji dilerskich.

Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty posiadania narkotyków. Policjanci będą teraz ustalać pochodzenie zabezpieczonych substancji oraz kto mógł być ich odbiorcą. Sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są kolejne zatrzymania.