DWÓCH ZATRZYMANYCH ZA POSIADANIE BLISKO PÓŁ KILOGRAMA NARKOTYKÓW - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

DWÓCH ZATRZYMANYCH ZA POSIADANIE BLISKO PÓŁ KILOGRAMA NARKOTYKÓW

Data publikacji 12.03.2019

Policjanci z gdyńskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 i 24 lat podejrzewanych o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania zajmowanego przez mężczyzn policjanci znaleźli blisko pół kilograma narkotyków. Zatrzymani niebawem usłyszą zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Wczoraj (11.03.2019) kryminalni z Gdyni zatrzymali dwóch mężczyzn, których podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Z posiadanych informacji operacyjnych wynikało, że mężczyźni mogą posiadać w swoim mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. W czasie kiedy obaj podejrzewani znajdowali się w mieszkaniu funkcjonariusze podjęli czynności zmierzające do weryfikacji posiadanych podejrzeń.


W trakcie przeszukania mieszkania mundurowi zabezpieczyli łącznie blisko pół kilograma narkotyków. W tym blisko 200 gramów zielono-brązowego suszu roślinnego i przeszło 250 gramów sypkiej białej substancji. Po zbadaniu zabezpieczonego suszu testerem narkotyków okazało się, że jest nim marihuana, a sypką substancją amfetamina. Narkotyki ukryte były w dwóch pomieszczeniach mieszkania i zapakowane w porcjach około 100 gramów każda. Zatrzymani to mieszkańcy Gdyni w wieku 23 i 24 lat. Obaj niebawem usłyszą zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.