UKRADŁ ROBOTA KUCHENNEGO I KAWĘ – ZOSTAŁ ZATRZYMANY - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

UKRADŁ ROBOTA KUCHENNEGO I KAWĘ – ZOSTAŁ ZATRZYMANY

Data publikacji 08.03.2019

W środę lęborscy policjanci uzyskali informację o kradzieży robota kuchennego oraz paczki kawy w jednym ze sklepów na terenie Lęborka. Szybko wpadli na trop sprawcy i już kilka po kilkudziesięciu minutach zatrzymali jednego z mieszkańców Lęborka. Okazał się nim 34 – letni mężczyzna. Wartość skradzionego mienia to ponad 800 zł. Policjanci odzyskali cały skradziony sprzęt.

Do nietypowej kradzieży doszło w jednym ze sklepów na terenie Lęborka. W środę po godz. dyżurny lęborskiej komendy otrzymał zgłoszenie iż w jednym z dyskontów na terenie miasta doszło do kradzieży robota kuchennego oraz kawy, o łącznej wartości ponad 800 zł. Mężczyzna ukradł sprzęt i kawę, po czym uciekł ze sklepu w nieznanym kierunku. Policjanci wydziału kryminalnego lęborskiej komendy pracujący nad tą sprawą po kilkudziesięciu minutach od zdarzenia ustalili sprawcę tej kradzieży. 


To 34-letni mieszkaniec Lęborka. Został zatrzymany w policyjnej celi i usłyszał zarzut za kradzież. 

Wczoraj usłyszał zarzut za kradzież mienia które zostało w całości odzyskane przez policjantów i nadaje się do dalszej sprzedaży. Za ten czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.