ZABEZPIECZENIE MECZU GRYF WEJHEROWO – WIDZEW ŁÓDŹ - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

ZABEZPIECZENIE MECZU GRYF WEJHEROWO – WIDZEW ŁÓDŹ

Data publikacji 04.03.2019

Wczoraj na stadionie GKS Gryf Wejherowo odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami Gryf Wejherowo – Widzew Łódź . Policjanci z różnych pionów czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich kibiców oraz mieszkańców Wejherowa. Policjanci pilnowali, by nie doszło do zakłócenia ładu i porządku publicznego, a na kilka godzin przed meczem zabezpieczali drogę dojazdową na stadion oraz kierowali na wyznaczone parkingi. Policjanci nie odnotowali żadnych poważnych incydentów.

Wczoraj na stadionie na Wzgórzu Wolności w Wejherowie odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami Gryf Wejherowo – Widzew Łódź. Policjanci z różnych pionów czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich kibiców oraz mieszkańców Wejherowa. 


Funkcjonariusze prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni na terenie całego miasta. Zabezpieczali trasy dojazdowe, dworce, centrum miasta, okolice obiektu oraz kierowali ruchem na drodze prowadzącej na stadion. Policjanci dbali o to aby każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie i Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku nie odnotowali żadnych poważnych incydentów.