USŁYSZAŁ ZARZUTY ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

USŁYSZAŁ ZARZUTY ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Data publikacji 26.02.2019

Starogardzcy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu narkotyki. W wyniku przeszukania policjanci zabezpieczyli 46 woreczków strunowych, w których znajdował się susz roślinny. Badanie testerem wykazało, ze była to marihuana. Podejrzany 22-latek został doprowadzony do komendy i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty.

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego doprowadzili wczoraj do jednostki 22-latka, który posiadał w mieszkaniu środki odurzające. Mężczyzna został zatrzymany w swoim miejscu zamieszkania przez funkcjonariuszy zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej.


W trakcie przeszukania łazienki policjanci znaleźli za zabudową wanny 38 woreczków strunowych z suszem roślinnym. Kolejne 8 znajdowało się w plastikowym pudełku w szafce kuchennej. Badanie testerem wykazało, że była to marihuana.

Mężczyzna jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Za posiadanie narkotyków Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę od roku do 3 lat pozbawienia wolności.