Wiadomości

LĘBORSCY POLICJANCI ODWIEDZILI DZIECI W ŚWIETLICY MIEJSKIEJ W LĘBORKU, GDZIE W RAMACH FERI

Data publikacji 20.02.2019

Spotkanie w świetlicy miejskiej z dziećmi które ferie w mieście, zostało zorganizowane przez Streetworkera z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lęborku oraz policjantów z komendy w Lęborku. Podczas spotkania, mundurowi omówiła zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych oraz zagrali z dziećmi w grę planszową. Ponadto dzieci przypomniały sobie zasady zachowania na drodze, ale również jak zachowywać się w dużych skupiskach ludzi. Dzieciaki zobaczyły również, jak wygląda od środka radiowóz oraz sprzęt, jakim na co dzień posługują się w służbie policjanci. Dzieci miały bardzo dużą wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i bardzo chętnie odpowiadały na zadawane pytania. Chętnie brały udział w ćwiczeniach i zadaniach o bezpieczeństwie. Tego typu prewencyjne działania, szczególnie w okresie ferii zimowych mają sprzyjać bezpiecznemu i ciekawemu spędzaniu czasu przez dzieci i młodzież, ale również ograniczyć przykre zdarzenia z udziałem młodych ludzi.


Tego typu prewencyjne działania, szczególnie w okresie ferii zimowych mają sprzyjać bezpiecznemu i ciekawemu spędzaniu czasu przez dzieci i młodzież, ale również ograniczyć przykre zdarzenia z udziałem młodych ludzi.

Spotkanie w świetlicy miejskiej z dziećmi które ferie w mieście, zostało zorganizowane przez Streetworkera z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lęborku oraz policjantów z komendy w Lęborku. Podczas spotkania, mundurowi omówiła zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych oraz zagrali z dziećmi w grę planszową. Ponadto dzieci przypomniały sobie zasady zachowania na drodze, ale również jak zachowywać się w dużych skupiskach ludzi. Dzieciaki zobaczyły również, jak wygląda od środka radiowóz oraz sprzęt, jakim na co dzień posługują się w służbie policjanci. Dzieci miały bardzo dużą wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i bardzo chętnie odpowiadały na zadawane pytania. Chętnie brały udział w ćwiczeniach i zadaniach o bezpieczeństwie. 

Tego typu prewencyjne działania, szczególnie w okresie ferii zimowych mają sprzyjać bezpiecznemu i ciekawemu spędzaniu czasu przez dzieci i młodzież, ale również ograniczyć przykre zdarzenia z udziałem młodych ludzi.