POLICJANCI ZORGANIZOWALI BAL DLA NIKODEMA - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

POLICJANCI ZORGANIZOWALI BAL DLA NIKODEMA

Data publikacji 08.02.2019

Nikodem ma 7 lat jest synem policjantki i urodził się z zespołem mnogich wad wrodzonych Vactrel. Przeszedł wieloetapowe leczenie chirurgiczne, ale przed nim kolejne operacje, rehabilitacje, których koszty przekraczają możliwości finansowe jego rodziców. Dlatego, aby pomóc synowi koleżanki policjanci z komisariatu na Oruni oraz komendy miejskiej postanowili pomóc w zbiórce pieniędzy i zorganizowali bal charytatywny.

Wczoraj w Domu Sąsiedzkim w Gdańsku przy ul. Zakopiańskiej policjanci zorganizowali bal karnawałowy dla mieszkańców, policjantów i ich rodzin- wszystko dla Nikodema. Podczas wspaniałej zabawy prowadzonej przez D-ja, konkursów, zabaw z nagrodami, przymierzania policyjnych mundurów, podziwiania występów artystycznych można było wziąć udział w loterii oraz kiermaszu. Cały dochód z balu zostanie przekazany na dalsze leczenie, diagnostykę i rehabilitację Nikodema, który da szansę na sprawniejsze życie maluchowi.


Bal uatrakcyjnił również pokaz Grupy Rekonstrukcji Historycznej zorganizowanej przez dzielnicowego asp. sztab. Grzegorza Jaworowskiego oraz jego kolegów. 

Nikodem ma 7 lat i urodził się z zespołem mnogich wad wrodzonych Vactrel. Chłopiec przeszedł wieloetapowe leczenie chirurgiczne m.in. przełyku, serca, żołądka jelit i wiele innych... Teraz czeka go kosztowna operacja kręgosłupa.

To było spotkanie, które policjanci będą wspominali z wielką radością. 

Ty też możesz pomóc chłopcu. Informacji o tym, jak to zrobić, szukaj na stronie internetowej https://dzieciom.pl/podopieczni/19055