ŚMIERTELNY WYPADEK W POBLIŻU DĘBNICY - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

ŚMIERTELNY WYPADEK W POBLIŻU DĘBNICY

Data publikacji 07.02.2019

Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na drodze ze Skarszewa do Dębnicy, gdzie 32-letni kierowca osobowej toyoty na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg i uderzył bokiem w przydrożne drzewo. Niestety kierowca zginął na miejscu, policjanci aktualnie ustalają szczegóły wypadku.

Dziś rano o godzinie 6.20 policjanci z Człuchowa otrzymali informację o wypadku drogowym w pobliżu Dębnicy, gdzie osobowa toyota uderzyła w drzewo. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że 32-letni mieszkaniec Debrzna jadąc ze Skarszewa w stronę Debnicy, na prostym odcinku drogi, na oblodzonej nawierzchni wpadł w poślizg i bokiem pojazdu uderzył w przydrożne drzewo. Niestety kierowca poniósł śmierć na miejscu. Aktualnie funkcjonariusze ustalają szczegóły tego tragicznego wypadku. 


Policjanci apelują aby dostosować prędkość do panujących warunków. Drogi szczególnie rano mogą być oblodzone, a w niektórych miejscach zwłaszcza na mało uczęszczanych drogach może zalegać śnieg. Zachowajmy ostrożność na drodze tak aby bezpiecznie dojechać do celu.