TRZECH POSZUKIWANYCH ZA KRATKAMI - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

TRZECH POSZUKIWANYCH ZA KRATKAMI

Data publikacji 28.01.2019

W miniony weekend lęborscy policjanci patrolujący teren miasta zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa. Zatrzymani w wieku od 23 do 48 lat już dziś przewiezieni zostaną do zakładów karnych.

Policjanci z lęborskiej patrolówki i drogówki zatrzymali w miniony weekend trzech mężczyzn poszukiwanych na podstawie nakazów sądowych do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa komunikacyjne, przeciwko życiu i zdrowiu oraz mieniu. 


Jako pierwszy w ręce funkcjonariuszy wpadł 27-latek, który był ścigany listem gończym za przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji. Mężczyzna został zatrzymany w na ulicy Armii Krajowej. Policjanci doprowadzili go do swojej jednostki, skąd w dniu dzisiejszym trafił do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie karę 1 roku i 10 miesięcy pozbawienia wolności. 

Kilka godzin później funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego 48-latka. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Lęborku celem odbycia kary dwóch miesięcy pozbawienia wolności. Kolejny poszukiwany wpadł w ręce lęborskich policjantów w niedzielę. 23-letni mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat i 2 miesięcy. 

Wszyscy zatrzymani trafili do policyjnej celi. Dziś przewiezieni zostaną do zakładów karnych, gdzie będą odbywać karę pozbawienia wolności.