UKRYŁ NARKOTYKI W OKAPIE I ZA KANAPĄ - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

UKRYŁ NARKOTYKI W OKAPIE I ZA KANAPĄ

Data publikacji 22.01.2019

Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczną ilość środków odurzających. W wyniku przeszukania mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli 39 tabletek ekstazy oraz ponad 600 gramów amfetaminy. Narkotyki ukryte były w okapie kuchennym oraz za kanapą w pokoju. Mieszkaniec Kociewia został doprowadzony do komendy i jeszcze dziś usłyszy zarzuty. Śledczy będą wnioskować o zastosowanie tymczasowego aresztu.

W poniedziałek 21 stycznia br. do policyjnego aresztu trafił 35-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego, który posiadał w mieszkaniu znaczną ilość środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych, którzy w wyniku przeszukania mieszkania zabezpieczyli znaczną ilość środków odurzających.


Zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 39 tabletek ekstazy oraz ponad 600 gramów amfetaminy. Narkotyki ukryte były w okapie kuchennym oraz w pokoju za kanapą.

Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie i jeszcze dziś usłyszy zarzuty. Śledczy wystąpią do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego 35-latka dozoru policyjnego. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają bliższe okoliczności dotyczące tej sprawy. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.