W MINIONY WEEKEND PUCCY MUNDUROWI ZATRZYMALI 4 POSZUKIWANYCH - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

W MINIONY WEEKEND PUCCY MUNDUROWI ZATRZYMALI 4 POSZUKIWANYCH

Data publikacji 21.01.2019

W weekend mundurowi z pucka zatrzymali 4 osoby, które chcąc uniknąć kary ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Osoby poszukiwane były nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego przez Sąd Rejonowy w Wejherowie. Najdłuższą do odbycia karę zarządzoną przez Sąd miał 26-latek, bo aż 1 rok i 3 miesiące za kradzież z włamaniem.

W miniony weekend w powiecie puckim funkcjonariusze zatrzymali 4 osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyźni byli poszukiwani, celem odbycia kary za popełnione czyny. Są to mieszkańcy gminy Puck oraz gminy Jastarnia, w wieku od 24 do 62 lat. Osoby te zostały zatrzymane na podstawie sądowych nakazów doprowadzenia do aresztu śledczego przez Sąd Rejonowy w Wejherowie, celem odbycia kary pozbawienia wolności. Najdłuższą do odbycia karę zarządzoną przez Sąd, bo aż 1 rok i 3 miesiące – za kradzież z włamaniem, otrzymał 26- letni mężczyzna, który został zatrzymany przez mundurowych na terenie gminy Jastarnia. 


Funkcjonariusze codziennie kontrolują i sprawdzają miejsca przebywania osób poszukiwanych, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu.