POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU DROGOWEGO - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU DROGOWEGO

Data publikacji 08.01.2019

Wczoraj po godzinie 14:00 na drodze krajowej nr S7 w Cedrach Małych policjanci z Pruszcza Gdańskiego pracowali na miejscu wypadku drogowego, gdzie zderzyły się pojazd ciężarowy z osobowym. Policjanci ustalali okoliczności w jakich doszło do zderzenia pojazdów i kierowali ruchem na drodze.

W dniu 07.01.2019 roku kilka minut po godzinie 14:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na drodze krajowej nr S7 w Cedrach Małych. Jak wynikało ze zgłoszenia w zdarzeniu brały udział pojazd ciężarowy z osobowym. Natychmiast na miejsce zdarzenia dyżurny skierował policjantów ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby. Mundurowi ustalili, że 37 – letni kierowca man-a najechał na tył unieruchomionego na poboczu forda.


Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku, a technik kryminalistyki wykonał oględziny oraz dokumentację fotograficzną. W wyniku tego zdarzenia został ranny 33-latek siedzący w fordzie, który trafiły do szpitala. Po wypadku na drodze krajowej nr S7 powstał zator i policjanci kierowali ruchem. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. 

Mundurowi apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność.