TCZEW - ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ – POWIADOM POLICJANTÓW - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

TCZEW - ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ – POWIADOM POLICJANTÓW

Data publikacji 19.03.2019

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie oszustwa na kwotę kilkunastu tysięcy złotych na szkodę mieszkanki tego miasta. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę lub mają informacje na jego temat proszone są o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego z tczewskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na policjanta”, do którego doszło na początku marca br.

Na skutek tego przestępstwa pokrzywdzona straciła kilka tys. złotych. Związek z tą sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek poniżej publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 530 81 98, 58 530 81 12, zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres: kpptczew@pomorska.policja.gov.pl