ODPRAWA SŁUŻBOWA KADRY KIEROWNICZEJ GARNIZONU POMORSKIEGO - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

ODPRAWA SŁUŻBOWA KADRY KIEROWNICZEJ GARNIZONU POMORSKIEGO

Data publikacji 12.03.2019

Dzisiaj odbyła się odprawa służbowa kadry kierowniczej garnizonu pomorskiego, której przewodniczył Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Jarosław Rzymkowski. Na spotkaniu podsumowano stan bezpieczeństwa oraz efekty pracy pomorskich policjantów w okresie styczeń-luty br.

Dzisiaj o godz. 11.00 w auli komendy wojewódzkiej w Gdańsku przy ul. Biskupiej odbyła się odprawa kadry kierowniczej garnizonu pomorskiego. Przewodniczył jej Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Jarosław Rzymkowski. W odprawie uczestniczyli również Zastępcy Komendanta: insp. Krzysztof  Kozelan oraz insp. Ewa Pachura.

Podczas odprawy podsumowano wyniki pracy pomorskich policjantów osiągnięte w okresie styczeń-luty br. Podczas dyskusji omówiono cele i zadania stojące przez funkcjonariuszami w najbliższym okresie.
Nadinsp. Jarosław Rzymkowski podziękował wszystkim policjantom i pracownikom Policji za zaangażowanie w pracę i dotychczasowe wyniki w służbie, ponadto zaapelował o jeszcze większe zaangażowanie w pracę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.