GDYNIA - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW KRADZIEŻY PIENIĘDZY - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

GDYNIA - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW KRADZIEŻY PIENIĘDZY

Data publikacji 07.03.2019

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawców kradzieży pieniędzy, do której doszło, w dniu 29.12.2018 roku około godziny 14:00. Jeśli rozpoznajesz osoby, których wizerunek został zarejestrowany na monitoringu zadzwoń do nas.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy, do której doszło, w dniu 29.12.2018 roku około godziny 14:00 w centrum handlowym zlokalizowanym przy Al.

Zwycięstwa. Wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem prezentowany jest na zdjęciach.

Rysopis pierwszego mężczyzny:
- wiek około 45 lat,
- normalnej budowy ciała,
- w trakcie popełnienia przestępstwa mężczyzna ubrany był w bluzę koloru niebieskiego, niebieskie spodnie oraz niebieskie sportowe buty z białą podeszwą, na lewej ręce miał założony zegarek w kolorze złotym.

Rysopis drugiego mężczyzny:
- wiek około 40 lat,
- normalnej budowy ciała,
- w trakcie popełnienia przestępstwa mężczyzna ubrany był w szary sweter, ciemne spodnie, czarne buty, na szyi szal ciemnego koloru, okulary z ciemnymi oprawkami.


Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby, których wizerunek został utrwalony na nagraniu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie pod nr telefonu 58 66 21 255 lub na numery alarmowe 112 i 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.